*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٤٠٤٨ ١٢:١١ - 1397/09/12    ارسال به دوست نسخه چاپي


فراخوان شرکت در همایش ملی نقش حکمت اسلامی در انقلاب اسلامی


معاون پژوهش جامعةالزهرا‌ علیها السلام از برگزاری همایش ملی «نقش حکمت اسلامی در انقلاب اسلامی» و حمایت‌های جامعه‌الزهرا‌ علیها السلام از پژوهشگران شرکت‌کننده در این همایش خبر داد. به گزارش خبرگزاری حوزه، خانم ریحانه حقانی عنوان کرد: همایش ملی «نقش حکمت اسلامی در انقلاب اسلامی» از سوی مجتمع آموزش عالی امام خمینی‌ قدس سره جامعةالمصطفی و با همکاری و مشارکت مراکز و نهادهای علمی حوزوی از جمله جامعه‌الزهرا‌ علیها السلام برگزار می‌شود...

معاون پژوهش جامعةالزهرا علیها السلام از برگزاری همایش ملی «نقش حکمت اسلامی در انقلاب اسلامی» و حمایتهای جامعهالزهرا علیها السلام از پژوهشگران شرکتکننده در این همایش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، خانم ریحانه حقانی عنوان کرد: همایش ملی «نقش حکمت اسلامی در انقلاب اسلامی» از سوی مجتمع آموزش عالی امام خمینی قدس سره جامعةالمصطفی و با همکاری و مشارکت مراکز و نهادهای علمی حوزوی از جمله جامعهالزهرا علیها السلام برگزار میشود.

معاونت پژوهش جامعةالزهرا علیها السلام اظهار داشت: این همایش در چهار محور کلی «فلسفه اسلامی و انقلاب اسلامی»، «عرفان اسلامی و انقلاب اسلامی»، «کلام اسلامی و انقلاب اسلامی و «فلسفه مضاف و انقلاب اسلامی» با زیرشاخههای مختلف فراخوان شده است.

حقانی با بیان اینکه ارائه مقاله در این همایش، علاوه بر اینکه زکات علم است و بهنوعی ادای دینی کوچک در قبال حق بزرگی است که انقلاب اسلامی به گردن ما دارد، دارای مزایای دیگری هم هست، افزود: پژوهشگران جامعةالزهرا علیها السلام با همکاری معاونت پژوهش، میتوانند از راهنمایی و مشاوره اساتید برای ارائه مقالات خود به این همایش بهرهمند شوند.

معاون پژوهش جامعةالزهرا علیها السلام اضافه کرد: مقالات برتر پژوهشگران جامعةالزهرا علیها السلام، در مجموعه مقالات این مجموعه منتشر میشود؛ همچنین مقالات برتر در ویژهنامه علمی پژوهشی منتشر خواهد شد.

حقانی بیان داشت: مهمترین مزیت شرکت در این همایش این است که نفرات برتر این همایش، توفیق دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظلهالعالی را پیدا میکنند.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان آذرماه تمدید شده است، گفت: پژوهشگران علاقهمند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت عنوان موضوع با معاونت پژوهش جامعةالزهرا و داخلی 2620 تماس بگیرند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


خروج