*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین الملل, اخبار افق, بین‌الملل, اخبار افق شماره خبر: ٤٠١٣٤٨ ١٤:٠٢ - 1397/04/13   نسل جدید مسلمانان  با هجمه برنامه‌ریزی شده‌ای مواجه‌اندآیت‌الله‌العظمی حکیم  ارسال به دوست نسخه چاپي


نسل جدید مسلمانان  با هجمه برنامه‌ریزی شده‌ای مواجه‌اندآیت‌الله‌العظمی حکیم

نسل جدید مسلمانان با هجمه برنامه‌ریزی شده‌ای مواجه‌اند


حضرت آیت‌الله سید محمد‌سعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف تصریح کردند: نسل جدید مسلمانان با هجمه حساب شده و برنامه‌ریزی شده‌ای مواجه‌اند. به گزارش خبرگزاری ابنا، این مرجع تقلید، 7‌تیر در دیدار با جمعی از معلمان استان ذی‌قار با تأکید بر این‌که مسئولان آموزش و پرورش باید مفاهیم فرهنگی را در دل و جان نسل جدید تحکیم بخشند...

 

حضرت آیتالله سید محمدسعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف تصریح کردند: نسل جدید مسلمانان با هجمه حساب شده و برنامهریزی شدهای مواجهاند.

به گزارش خبرگزاری ابنا، این مرجع تقلید، 7تیر در دیدار با جمعی از معلمان استان ذیقار با تأکید بر اینکه مسئولان آموزش و پرورش باید مفاهیم فرهنگی را در دل و جان نسل جدید تحکیم بخشند، گفتند: عشق به وطن و دین و اعتقاداتی که دانشآموزان را از توطئه دشمنانی که در حال برنامهریزی برای نابودی مومنان و تخریب کشورهای اسلامی هستند، دور نگه میدارد از مفاهیمی است که باید نهادینه شود.

ایشان تصریح کردند: همگان باید کودکان و نوجوانان را با مبانی معرفتی زندگی آشنا کرده و آنها را با فرهنگ علم و دین اصیل و مستحکم آگاه سازند.

معظمله با بیان اینکه آگاه کردن نسلها با دین اصیل سبب میشود که از هلاکت دائمی نجات یابند، اظهار داشتند: جوامع غیراسلامی به بهانه فرهنگ و آزادی، در خلأ و گمراهی قرار دارند، لذا این مسئله را باید به نسل جدید بازگو کرد.

حضرت آیتالله حکیم در پایان تأکید کردند: نسل جدید با هجمه برنامهریزی شدهای مواجه شده و دشمنان میخواهند آینده آنان را با کاشت هوا و هوس شیطانی و دوری از دین و عقیده تباه کنند. در حالیکه دین مبین اسلام مردم را به اخلاق فاضل و اهتمام به والدین و خانواده و جامعه فرامی خواند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج