*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٠٩٢٨ ١٦:٣٠ - 1397/03/29    فراخوان جشنواره سراسری «شعر غدیر»  ارسال به دوست نسخه چاپي


 فراخوان جشنواره سراسری «شعر غدیر»

فراخوان جشنواره سراسری «شعر غدیر»


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب از برگزاری هجدهمین جشنواره سراسری شعر غدیر در شهریور ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حبیب صدقی، دبیر شورای فرهنگ عمومی بناب، 9 خرداد در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در تقویم معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و امسال نیز هجدهمین دوره آن همزمان با عید سعید غدیرخم به میزبانی شهر بناب برگزار می‌شود...

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بناب از برگزاری هجدهمین جشنواره سراسری شعر غدیر در شهریور ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، حبیب صدقی، دبیر شورای فرهنگ عمومی بناب، 9 خرداد در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: برگزاری این جشنواره در تقویم معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و امسال نیز هجدهمین دوره آن همزمان با عید سعید غدیرخم به میزبانی شهر بناب برگزار میشود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره تبیین ابعاد مختلف زندگی فردی، اجتماعی و شخصیت متعالی حضرت علی علیه السلام و ترویج فرهنگ و آموزههای غدیر در سطح جامعه با استفاده از زبان شعر است.

صدقی با بیان اینکه جشنواره شعر غدیریه با گستره سراسری برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این جشنواره با مضامینی شامل خدا در باور حضرت علی علیه السلام، انسان در دیدگاه حضرت علی علیه السلام، جهان در چشمانداز حضرت علی علیه السلام، شکوه و عظمت نهجالبلاغه، خاطره غدیرخم، ستایش اهل معرفت از حضرت علی علیه السلام و اخلاص در ایمان حضرت علی علیه السلام برگزار میشود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی بناب موضوع بخش ویژه جشنواره سراسری شعر غدیریه را داستان کوتاه با موضوع نامگذاری سال 97 توسط مقام معظم رهبری به سال (حمایت از کالای ایرانی) عنوان کرد.

صدقی خاطرنشان کرد: علاقهمندان میتوانند آثار خود را تا دهم مردادماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بناب و یا به سامانه الکترونیکی WWW.Bonab.farhang.gov.ir ارسال کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج