*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٠٨٠٩ ١٣:٣٥ - 1397/03/23   به جوانان خوشبین  و به آینده امیدوارمآیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در مراسم بیست‌ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی قدس سره ارسال به دوست نسخه چاپي


به جوانان خوشبین  و به آینده امیدوارمآیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در مراسم بیست‌ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی قدس سره

به جوانان خوشبین و به آینده امیدوارم


امام خامنه‌ای، ۱۴ خرداد در اجتماع پرشکوه، پرشور و پرمعنای انبوه بی‌شمار مردم قدرشناس در بیست‌ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی قدس سره، با تشریح خصوصیات بی‌بدیل فردی و حکومتی امیرمؤمنان علی علیه السلام و شباهت‌های افتخارآفرین امام راحل عظیم‌الشأن با این خصوصیات نصرت‌بخش و عزت‌آفرین، به تبیین هفت محور اصلی الگوی رفتاری و مدیریتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مواجهه با دشمنان و پیشبرد نظام اسلامی پرداختند و تأکید کردند: بعد‌از امام بزرگوار، همان راه و الگو را به دقت ادامه داده و خواهیم داد و به فضل الهی و با تکیه بر ایمان، استقامت و هوشیاری ملت و مسئولان، نقشه کنونی دشمن مبنی بر «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی» را نیز ناکام خواهیم گذاشت...





امام خامنهای، ۱۴ خرداد در اجتماع پرشکوه، پرشور و پرمعنای انبوه بیشمار مردم قدرشناس در بیستونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی قدس سره، با تشریح خصوصیات بیبدیل فردی و حکومتی امیرمؤمنان علی علیه السلام و شباهتهای افتخارآفرین امام راحل عظیمالشأن با این خصوصیات نصرتبخش و عزتآفرین، به تبیین هفت محور اصلی الگوی رفتاری و مدیریتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مواجهه با دشمنان و پیشبرد نظام اسلامی پرداختند و تأکید کردند: بعداز امام بزرگوار، همان راه و الگو را به دقت ادامه داده و خواهیم داد و به فضل الهی و با تکیه بر ایمان، استقامت و هوشیاری ملت و مسئولان، نقشه کنونی دشمن مبنی بر «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی» را نیز ناکام خواهیم گذاشت.


به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری، ایشان در این مراسم که رؤسای قوا، مسئولان کشور و سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی نیز حضور داشتند، امام خمینی قدس سره را «نماد انقلاب» خواندند و با اشاره به همزمانی ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام با سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، خاطرنشان کردند: شباهتهای این پیرو صادق و حقیقی امیرالمؤمنین با آن پیشوای والا و بزرگ، مایه افتخار ملت ایران و امت اسلامی است و توجه به این شباهتها، برای یافتن مسیر صحیح و آشنایی بیشتر با امام راحل قدس سره مهم و مفید است.


ایشان با اشاره به برخی خصوصیات و سیره فردی و حکومتی حضرت علی علیه السلام خصوصیات امام راحل را در تشریح شباهتهای امام راحل با ویژگیهای امام علی علیه السلام، خاطرنشان کردند: امام خمینی قدس سره نیز با اقتدار فوقالعاده خود، یک حکومت طاغوتی و دیکتاتوری وراثتی را بعداز دوهزار سال ساقط کرد، آمریکا را به شکست کشاند و هدف طراحان جنگ تحمیلی، یعنی ریشهکن کردن انقلاب و نظام اسلامی، را با قدرت ناکام گذاشت.


رهبر انقلاب اسلامی افزودند: امام راحل قدس سره در عین حال مانند پیشوایش مظلوم بود، و تبلیغات گسترده، مستمر و اهانتبار دشمنان و رفتار برخی افراد که از آنها توقع نمیرفت، از نشانههای مظلومیت رهبر کبیر انقلاب بود، بهگونهای که نشانههای دلتنگی را میتوان در لابلای سخنان مستحکم و پرصلابت امام مشاهده و درک کرد.


حضرت آیتالله خامنهای یادآور شدند: امام راحل قدس سره البته از ویژگی سوم امیرمؤمنان یعنی پیروزی نهایی نیز برخوردار بود که این پیروزی در استحکام و بقا و رشد و توسعه و پیشرفت نظام اسلامی بهخوبی خود را نشان میدهد.


رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: بسیاری از آرزوهای امام خمینی قدس سره در زمان حیات پربرکت ایشان محقق شد و بسیاری از این اهداف بعداز عروج ایشان تحقق یافته که خودباوری، خودکفایی، پیشرفت علمی و فناوری، پیشرفت سیاسی و توسعه نفوذ ایران در غرب آسیا و شمال آفریقا از جمله آنهاست.


ایشان در همین زمینه تأکید کردند: دیگر اهداف و آرمانهای امام عزیزمان نیز باذن الله تحقق خواهد یافت و جمهوری اسلامی روز بهروز از اعتلا و عظمت بیشتر برخوردار خواهد شد.


حضرت آیتالله خامنهای تحرکات دشمنان را نه از سر اقتدار بلکه بهعلت دستپاچگی و آشفتگی دانستند و ابراز داشتند: ملت عزیز ایران بداند که دشمن از پیشرفت و عظمت و ایستادگی او، عصبی و آشفته است و با دستپاچگی حرکاتی را انجام میدهد.


رهبر انقلاب اسلامی، سخنان خود را با تشریح مشابهات جبهه دشمنان امیرمؤمنان با جبهه دشمنان رهبر کبیر انقلاب ادامه دادند و گفتند: پیشوای عدالتخواهان با سه جبهه رویارو بود؛ «قاسطین» یعنی دشمنان بنیانی و مخالفان اصل حکومت او، «ناکثین» یا همان همراهان سستبنیاد و «مارقین» یعنی کجفهمها و انسانهای نادانی که سرانشان خائن بودند اما خودشان به خیال تبعیت از قرآن در مقابل قرآن مجسم یعنی امیرمؤمنان ایستادند.


ایشان تصریح کردند: جبهه دشمنان و مخالفان امام راحل قدس سره نیز ترکیبی از همین سه گروه بود؛ قاسطین یعنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و وابستگان داخلی آنها که با اصل جمهوری اسلامی دشمنی دارند، ناکثین یا عهدشکنان و همراهان سستکمربند که بهعلت خواستههای دنیایی در مقابل امام ایستادند و مارقین که با عدم درک موقعیت کشور و نفهمیدن جبههبندی دشمنان، حقانیت حرکت امام را تشخیص ندادند.


حضرت آیتالله خامنهای، منافقین را نمونهای از مارقین خواندند که بهعلت خیانت رؤسایشان و جهل و فریبخوردگی بدنه، به دشمنی ناکام با امام پرداختند.


رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به پیروزی امام خمینی قدس سره در مقابل این سه جبهه، اظهار داشتند: امروز هم همین سه گروه در مقابل میراث بزرگ امام خمینی قدس سره یعنی جمهوری اسلامی صفآرایی کردهاند، این جبهه مختلط البته مشکلاتی بهوجود میآورد و حرکت کشور را دشوار یا کند میکند اما در جلوگیری از پیشرفت ملت عاجز و ناتوان است. ایشان در ادامه به تبیین الگوی رفتاری امام خمینی قدس سره در طول دهسال حضور در رأس نظام جمهوری اسلامی پرداختند و هفت شاخص اصلی این الگوی رفتاری را بیان کردند.


حضرت آیتالله خامنهای، از «برخورد شجاعانه و فعال با دشمنان» بهعنوان نخستین شاخص یاد کردند و ابراز داشتند: امام راحل قدس سره در مواجهه با دشمنان هرگز منفعل نشد و همواره فعال و قدرتمند در مقابل آنها ایستاد.


«پرهیز از هیجانزدگی ناشی از احساسات و خالی از عقلانیت»، دومین شاخصی بود که رهبر انقلاب به آن اشاره کردند و افزودند: تصمیمهای امام، شجاعانه و در عین حال مبتنی بر محاسبات عقلانی بود.


ایشان به سومین شاخص الگوی رفتاری امام اشاره کردند و گفتند: امام خمینی قدس سره چه در دوران مبارزات و چه بعداز پیروزی انقلاب اسلامی، همواره اولویتها را رعایت میکرد و بر موضوع اصلی متمرکز میشد و هیچگاه حواشی را وارد میدان کار خود نمیکرد.


حضرت آیتالله خامنهای «اعتماد به تواناییهای مردم و بهویژه جوانان و خوشبینی به ملت ایران» و «بیاعتمادی و بدبینی به دشمن» را دو شاخص دیگر در رفتار امام برشمردند و تأکید کردند: امام بزرگوار یک لحظه به دشمن و پیشنهادهای آن اعتماد نکرد و دشمن را به معنی واقعی کلمه، دشمن میدانست.


رهبر انقلاب اسلامی، «اهتمام به همبستگی و اتحاد ملت و مردود دانستن هرگونه دو دستگی و دو قطبیسازی در میان مردم» را از دیگر الگوهای رفتاری امام دانستند و درخصوص هفتمین الگوی رفتاری ایشان بیان کردند: امام خمینی قدس سره به نصرت و وعده الهی، ایمان کامل داشت و معتقد بود که اگر کار برای رضای خدا باشد، هیچگونه ضرری متوجه آن نخواهد شد.


حضرت آیتالله خامنهای در جمعبندی این بحث تأکید کردند: بعداز امام راحل، راه ایشان را دقیقاً دنبال کردهایم و به لطف خداوند، از این پس نیز دنبال خواهیم کرد. ایشان افزودند: به حول و قوه الهی، ما دچار انفعال و ضعف نمیشویم و در برابر زیادهخواهی و زورگویی دشمنان میایستیم، هیجانزده و احساسی تصمیم نمیگیریم و بهجای متن، وارد حاشیهها نمیشویم؛ اولویتهای خود را به توفیق الهی تشخیص خواهیم داد، به مردم و تواناییهای آنها بهخصوص جوانان اعتماد خواهیم کرد اما به دشمن مطلقاً اعتماد نمیکنیم، مردم عزیزمان را از دو دستگی و دو قطبی برحذر میداریم و به نصرت الهی اطمینان داریم و شک نداریم که ملت ایران با این ایمان و انگیزه و با این امید، قطعاً پیروز خواهد شد.


رهبر انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود به تشریح نقشه دشمن در مقطع فعلی پرداختند و با تأکید بر اینکه، این نقشه بر سه محور «فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی» و با هدف سیطره بر کشور متمرکز است، اظهار داشتند: در این طراحی، فشار اقتصادی از طریق تحریمها و جلوگیری از همکاری اقتصادی کشورها با ایران اعمال خواهد شد.


حضرت آیتالله خامنهای خاطرنشان کردند: آنها بر خلاف تبلیغات دروغین خود که میگویند هدف تحریمها، حکومت ایران است، ملت را هدف گرفتهاند تا با فشار به مردم، نظام اسلامی را به تسلیم در مقابل زورگوییها وادار کنند اما دشمنان، نه ملت ایران را شناختهاند و نه نظام اسلامی را، زیرا به فضل الهی و با تلاش مسئولان و همت مردم، آنها در این بخش از طراحی خود، به کلی ناکام خواهند ماند.


رهبر انقلاب اسلامی به محور دوم نقشه دشمن یعنی فشار روانی اشاره کردند و با مهم دانستن این محور، افزودند: دشمن در این بخش از طراحی خود درصدد است نقاط قوت نظام اسلامی و عناصر اقتدار ملی را به نقاط ضعف و چالش برانگیز تبدیل کند تا ملت ایران نسبت به این نقاط قوت بدبین و دلسرد شوند.


ایشان بهعنوان نمونه، «پیشرفتهای هستهای» را یکی از نقاط قوت و افتخار فناوری و دانش کشور دانستند و گفتند: توانایی دانشمندان و متخصصان جوان کشور در تولید اورانیوم غنیشدهی بیستدرصد، در شرایطی که طرف مقابل انواع شروط و مشکلات را برای تأمین اورانیوم بیستدرصد جهت مصارف پزشکی مطرح کرده بود، نماد قدرت علمی و فناوری و یک نقطه قوت بزرگ ملی است که برای کشور مایه آبرو شد.


حضرت آیتالله خامنهای افزودند: امروز دشمن تلاش دارد تا با کار روانی و ریشهای، این نقطه قوت ملی را به مسئلهای چالش برانگیز تبدیل و ملت را نسبت به آن بدبین کند. ایشان «توانایی موشکی» را یکی دیگر از نقاط قوت و زمینهساز «امنیت» کشور دانستند و یادآور شدند: در دوران جنگ تحمیلی بهدلیل آنکه ما سلاح دفاعی و توان موشکی نداشتیم، از شهرهای مرزی تا تهران شبانهروز، زیر آتش موشکی بودند اما امروز با همت متخصصان جوان، ما به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل شدهایم و دشمن میداند که اگر یک موشک بزند، با ده موشک پاسخ خواهد گرفت.


رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: دشمن با یک عملیات روانی بر روی این نقطه قوت متمرکز شده است و متأسفانه عدهای هم در داخل، با او همصدا شدهاند.


حضرت آیتالله خامنهای، «عدالتخواهی بینالمللی» و حمایت از ملتهای مظلوم را یکی دیگر از نقاط قوت جمهوری اسلامی خواندند و ابراز داشتند: در حالیکه حمایت از فلسطین و نیروی مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی و دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشورهای منطقه، مایه آبرو برای جمهوری اسلامی است، دشمن تلاش دارد تا آنرا تحت عنوان «دخالت ایران در منطقه» به یک مسئله چالشآفرین تبدیل کند.


ایشان با اشاره به همنوایی برخی عوامل داخلی با دشمن در این خصوص، بیان کردند: همین عوامل که چندسال پیش در تهران و در راهپیمایی روز قدس، شعار «نه غزه نه لبنان» سردادند، موجوداتی حقیر و کمککنندگان به جنگ روانی دشمن هستند و این مایه سرافکندگی آنهاست.


رهبر انقلاب اسلامی به یک نمونه دیگر از عملیات روانی دشمن اشاره کردند و گفتند: بیگانگان و عدهای در داخل در تبلیغات خود اینگونه وانمود میکنند که اگر ایران، شکل معیوبی از برجام را که درصدد تحمیل آن هستند، نپذیرد، جنگ خواهد شد، خیر این حرف دروغ است.


حضرت آیتالله خامنهای همچنین با اشاره به برخی حرفهای بعضی مسئولان اروپایی اظهار داشتند: به نظر میآید این دولتها توقع دارند ملت ایران هم تحریمها را تحمل کند، هم از فعالیتهای هستهای که نیاز قطعی آینده ایران است دست بردارد و هم محدودیتهای تحمیل شده بر ایران را ادامه دهد اما آنها بدانند که این خواب آشفته تعبیر نخواهد شد. ملت و دولت ایران این را تحمل نخواهد کرد که هم تحریم باشد هم در محدودیت و حبس هستهای.


رهبر انقلاب اسلامی مسئولان سازمان انرژی هستهای را مؤظف کردند بهسرعت آمادگیهای لازم را برای رسیدن به ۱۹۰هزار سو (البته فعلاً در چارچوب برجام) فراهم آورند و مقدمات اجرای مسایلی را که رئیسجمهور دستور دادهاند از همین فردا آغاز کنند. ایشان در جمعبندی مطالب مربوط به محور عملیات روانی دشمن خاطرنشان کردند: آنها تلاش دارند تا با جنگ روانی، ما از نقاط قوت و عناصر اقتدار ملی خود دست برداریم تا بیگانگان راحتتر بر کشور و ملت و سرنوشت آینده ما مسلط شوند اما ملت ایران، در مقابل این حرکت ایستاده است.


حضرت آیتالله خامنهای فشار عملی را سومین محور نقشه جاری دشمن در مقابله با ملت بزرگ ایران برشمردند و افزودند: برنامه قطعی دشمن این است که با سوءاستفاده از مطالبات مردمی، در کشور آشوب ایجاد کند اما سر آنها قطعاً به سنگ خواهد خورد.


رهبر انقلاب اسلامی در تشریح بیشتر این نقشه مزورانه گفتند: ممکن است در نقطهای یا شهری، کارگران یا کسان دیگری از مردم مطالباتی داشته باشند، دشمن در این موارد با تعداد معدودی نفوذی و افراد خبیث و اشرار، سعی میکند اجتماع آرام مردم را به حرکت ضدامنیتی و آشوبگرانه تبدیل و نظام و ملت را بدنام کند.


ایشان در پایان با توصیه مؤکد به مردم برای هوشیاری کامل در مقابل این نقشه دشمن تأکید کردند: اعتقاد راسخ دارم دشمنان اینبار هم کور خواندهاند و مردم عزیز با قدرت، شهامت و هوشمندی در مقابل این طرح و توطئه میایستند.








Normal
0




false
false
false

EN-US
X-NONE
FA

























DefSemiHidden="true" DefQFormat="false" DefPriority="99"
LatentStyleCount="267">
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Normal" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="heading 1" />


















UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Title" />

UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtitle" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Strong" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Emphasis" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Table Grid" />

UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="No Spacing" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 1" />

UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="List Paragraph" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Quote" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Quote" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 1" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 2" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 3" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 4" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 5" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Shading Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light List Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Light Grid Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 1 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Shading 2 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 1 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium List 2 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 1 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 2 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Medium Grid 3 Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Dark List Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Shading Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful List Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful Grid Accent 6" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Emphasis" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Emphasis" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Subtle Reference" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Intense Reference" />
UnhideWhenUsed="false" QFormat="true" Name="Book Title" />







خروج