*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین‌الملل شماره خبر: ٣٩٦٨٤٥ ١٩:٣٧ - 1396/10/19     طرح‌های آیةالله غریفی جهت پایان بحران در بحرین ارسال به دوست نسخه چاپي


  طرح‌های آیةالله غریفی جهت پایان بحران در بحرین

طرح‌های آیةالله غریفی جهت پایان بحران در بحرین


آیة‌الله سید‌عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین ضمن ارائه طرح‌ها و اصلاحات جهت اتمام وضعیت بحرانی در بحرین، خواستار لغو تمامی احکام اعدام در بحرین و رسیدگی و بهبود وضعیت آیة‌الله عیسی قاسم شد. به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه، سخنان آیة‌الله غریفی که در قالب طرح‌ها و اصلاحاتی جهت عبور از وضعیت ناآرام و حفظ ثبات بحرین بیان شد، به این شرح زیر است...

 

آیةالله سیدعبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین ضمن ارائه طرحها و اصلاحات جهت اتمام وضعیت بحرانی در بحرین، خواستار لغو تمامی احکام اعدام در بحرین و رسیدگی و بهبود وضعیت آیةالله عیسی قاسم شد.

به گزارش سرویس بینالملل خبرگزاری حوزه، سخنان آیةالله غریفی که در قالب طرحها و اصلاحاتی جهت عبور از وضعیت ناآرام و حفظ ثبات بحرین بیان شد، به این شرح زیر است.

اول: وضعیت آیةالله عیسی قاسم در تمامی ابعاد درست شود.

دوم: فضای امنیتی کنار برود تا زمینه برای بررسی اوضاع و پایان تمامی بحرانها مهیا شود.

سوم: پرونده زندانیان به طریقی که ثبات کشور را حفظ کند و محبت، دوستی و بخشش را برقرار سازد، پایان یابد.

چهارم: تمامی احکام اعدام برای پایاندادن به همه نگرانیها، بحرانها و درگیریها و حوادثی که به اوضاع کشور ضرر میرساند، لغو شود.

آیةالله غریفی با بیان اینکه امروز وقت آن رسیده است که همگی برای حفظ، قدرتمندی و بزرگ شدن وطن تلاش کنیم، افزود: در این راستا مسایل زیر مورد توجه است:

اول: پاکسازی فضای آشفته؛ دوم: آغاز گفتوگوی جدی؛ سوم: توافق بر سر نقشه راه. وی در پایان تصریح کرد: باید این مسایل بهصورت مرحلهای انجام شود تا از مسیر صحیح خارج نشود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


خروج