*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


گروه خبری: اخبار افق  | تاریخ:1396/08/23 | ساعت:٠٨:٢٤ | شماره خبر:٣٩٥١٤٥ |  


    آیة‌الله اراکی  هم‌زمان با پیشروی‌های جبهه مقاومت، تهاجم رسانه‌ای نیز در دستور کار قرار گیرد

هم‌زمان با پیشروی‌های جبهه مقاومت، تهاجم رسانه‌ای نیز در دستور کار قرار گیرد

  دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جمع تیم رسانه‌ای اعزامی به دومین اجلاس بین‌المللی «علمای مقاومت در بیروت» با بیان این‌که محور مقاومت قدرت اول منطقه است و امروز حرف اول را در منطقه نه آمریکا بلکه نیروهای مقاومت می‌زنند، افزود: باید هم‌زمان با فعالیت‌های عمیق و چند لایه و پیشروی‌های جبهه مقاومت، تهاجم رسانه‌ای را هم در دستور کار خود قرار دهیم. 

  


 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جمع تیم رسانهای اعزامی به دومین اجلاس بینالمللی «علمای مقاومت در بیروت» با بیان اینکه محور مقاومت قدرت اول منطقه است و امروز حرف اول را در منطقه نه آمریکا بلکه نیروهای مقاومت میزنند، افزود: باید همزمان با فعالیتهای عمیق و چند لایه و پیشرویهای جبهه مقاومت، تهاجم رسانهای را هم در دستور کار خود قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی «حوزه» به دومین اجلاس بینالمللی «اتحاد علمای مقاومت» در بیروت، آیةالله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، 11 آبان در دیدار با تیم رسانهای اعزامی به این اجلاسیه، محور مقاومت را قدرت اول منطقه دانست و با اشاره به اهمیت نقش رسانهها در جریانسازی و بسترسازی در حوزه افکار عمومی، گفت: به کمک رسانه میتوان جلوی جنگ را گرفت؛ البته این کار نیازمند سیاستگذاری و راهبرد رسانهای و همچنین اقدام هماهنگ است.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به شرایط خاص منطقهای و بینالمللی اظهار داشت: ما در یک جنگ تمام عیار قرار داریم، اما نهتنها در این مبارزه عقبنشینی نخواهیم کرد بلکه با استفاده از تمام ظرفیتهای خود برای تقویت محور مقاومت و تقویت اندیشه تقریب میان علما و کشورهای اسلامی تلاش میکنیم و در این شرایط نیازمند همگرایی هستیم که رسانهها میتوانند در این راستا کمک کنند.

استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد: باید ارزیابی درستی از اتفاقات واقعی در جهان و نزاع میان جبهه استکبار و جبهه مقاومت داشته باشیم تا بتوانیم بهدرستی تصمیم بگیریم و عمل کنیم.

وی افزود: هزاران دلیل اعم از تحولات اخیر در منطقه همچون سوریه و عراق بیانگر قدرت جمهوری اسلامی است. امروز حرف اول را در منطقه نه آمریکا بلکه نیروهای مقاومت در منطقه میزنند.

آیةالله اراکی با بیان اینکه امروز قدرت اول منطقه محور مقاومت است و در این راستا فلسطین برای ما جایگاهی محوری دارد، ابراز داشت: هرجا ابتکار عمل را در دست گرفته و وارد شدهایم، حرف اول و دست برتر را داشتهایم و لازم است که همزمان با فعالیتهای عمیق و چندلایه و پیشرویهای جبهه مقاومت، تهاجم رسانهای را هم در دستور کار خود قرار دهیم.

گفتنی است، در این دیدار سردبیران برخی خبرگزاریها و دیگر اهالی رسانه به بیان دیدگاههای خود پرداختند و با اشاره به نقش کلیدی رسانه در انعکاس فعالیتهای بینالمللی، ابتکار مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در اعزام تیم رسانهای به این همایش را با ارزش و مهم توصیف کردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام