*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


گروه خبری: اخبار افق  | تاریخ:1396/08/22 | ساعت:٠٩:٢٦ | شماره خبر:٣٩٥٠٨٥ |  


    آیة‌الله‌العظمی نوری همدانی آیة‌الله‌العظمی نوری همدانی

تنها راه ایستادگی در برابر دشمنان، پیروی از مقام معظم رهبری

  مسئولان مراقبت کنند تا فریب غرب را نخورند، وارد آزمون و خطا نشوند و از تجربه‌ها استفاده کنند. در سخنرانی‌ها فقط از مقام معظم رهبری مایه نگذارند، بعد کار خود را انجام دهند؛ ایشان بارها فرموده‌اند که به آمریکا اعتماد نکنید و متکی به خود باشید. ...  

  


 

 

 

مسئولان مراقبت کنند تا فریب غرب را نخورند، وارد آزمون و خطا نشوند و از تجربهها استفاده کنند. در سخنرانیها فقط از مقام معظم رهبری مایه نگذارند، بعد کار خود را انجام دهند؛ ایشان بارها فرمودهاند که به آمریکا اعتماد نکنید و متکی به خود باشید.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حضرت آیةالله نوری همدانی، 15 آبان در جلسه درس خارج فقه خود، مسئولان مراقبت کنند تا فریب غرب را نخورند، وارد آزمون و خطا نشوند و از تجربهها استفاده کنند. خیانتهای گذشته غرب را ببینند و توصیههای رهبر معظم انقلاب اسلامی را جدی بگیرند، فقط در سخنرانیها از مقام معظم رهبری مایه نگذارند، بعد کار خود را انجام دهند؛ ایشان بارها فرمودهاند که به آمریکا اعتماد نکنید و متکی به خود باشید.

ایشان تأکید کردند: مسئولان بدانند که رهبر معظم انقلاب اسلامی 40سال تجربه مدیریت در ارکان مختلف نظام را دارند، ایشان آمریکا و غرب را خوب میشناسد و با همین تجربه راه امام خمینی قدس‌سره را ادامه دادهاند. آمریکا از هیچ جنایت و فتنهای ابا ندارد، یک روز بهانه هستهای، یک روز حقوق بشر و روز دیگر فتنه قومیتی و مذهبی بهراه میاندازد، هر کاری میکند تا به نظام اسلامی ضربه بزند. این مرجع تقلید در پایان خاطرنشان کردند: یکی دیگر از نقشههای دشمن از بینبردن یا کمرنگ کردن اهداف و شعارهای انقلاب است؛ مسئولان بدانند که باید هدف و شعار امام راحل و مقام معظم رهبری که همان استکبارستیزی و مقابله با خوی اشرافیگری و دفاع از حقوق مردم بهخصوص محرومان است، زنده بماند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام