*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین الملل, بین الملل, بین‌الملل شماره خبر: ٤١١٧٠٢ ١٤:٢٦ - 1398/11/23   سازمان تگ‌مایر رژیم صهیونیستی اعلام کرد  ارسال به دوست نسخه چاپي


سازمان تگ‌مایر رژیم صهیونیستی اعلام کرد

صهیونیست‌ها ۶۰ مسجد و کلیسا را در یک دهه گذشته به آتش کشیده‌اند


به گزارش خبرگزاری حوزه به نقل از imemc، در یک دهه گذشته، نزدیک به ۶۰ حمله آتش‌سوزی توسط شهرک‌نشینان یهودی علیه کلیساها و مساجد در مناطق مقدس سرزمین‌های اشغالی فلسطین به وقوع پیوسته است... به گزارش السبیل، سازمان تگمایر اسرائیل، 27 ژانویه برابر با 7بهمن فاش کرد که شهرکنشینان یهودی طی یک دهه گذشته، حملات آتشسوزی علیه ۴۶ مسجد و ۱۲ کلیسا در کرانه باختری غرب و فلسطین اشغالی انجام دادهاند. تگمایر که ۱۵ سال پیش برای مقابله با جنایات نفرتمحور و نژادپرستی در فلسطین اشغالی و کرانه باختری مستقر شد، گفت: عاملان این جنایات بهطور کلی بدون مجازات ماندهاند و کسی به جرایم آنان رسیدگی نکرده است.

 این مقامات خاطرنشان کردند که بیشتر این حملات با آتشسوزی توسط گروه مسکونی افراطی بهنام «پرایستگ» انجام شده است و این مهاجمان شعارنویسیهای دیواری علیه اعراب و مسلمانان بر دیوارهای ساختمانها و اماکن مذهبی مسلمانان در سرزمینهای اشغالی انجام میدهند.

گفتنی است، آخرین این حملات به مسجدی در محله بئر صففا واقع در بیتالمقدس اشغالی صورت گرفته است. که باعث خسارت شدیدی به ساختمان شده است.


خروج