*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤١١٣٤٣ ١٠:٤٧ - 1398/10/30   نماینده ولی‌فقیه در استان قم ارسال به دوست نسخه چاپي


نماینده ولی‌فقیه در استان قم

کم‌کاری مسئولان در برابر شهدا قابل تحمل نخواهد بود


تولیت آستانه مقدسه کریمه اهل‌بیت‌ علیها السلام گفت: ما در این قلب‌هایمان غیض و خشم از آمریکا داریم؛ صبوری می‌کنیم؛ ولی کم‌کاری در برابر شهدا را تحمل نخواهیم کرد...به گزارش خبرگزاری حوزه، آیتالله سیدمحمد سعیدی، ۱۷دی در مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید شهروز مظفرینیا از شهدای همراه سردار شهید قاسم سلیمانی، با بیان اینکه ایران اسلامی هیچگاه جنگطلب نبوده و براساس رهنمودهای قرآن و عترت آغاز کننده جنگ نخواهد بود، افزود: ولی با توجه به همین قرآن، با متجاوزین به حریم دین، قرآن و مردم با شدت مواجهه خواهد کرد.

نماینده ولیفقیه در استان قم ادامه داد: قرآن میفرماید «قاتلوهم یعذّبهم اللّه بأیدیکم و یخزهم و ینصرکم علیهم ویشف صدور قومٍ مؤمنین؛ با آنان بجنگید. خدا آنان را به دست‏ شما عذاب و رسوایشان می‏کند و شما را بر آنان پیروز ‏ و دلهای گروه مؤمنان را خنک میگرداند».

وی خاطرنشان کرد: امروز همه مردم ایران بهخصوص خانوادههای معظم شهدا که در این حادثه بزرگ، خطرناک و غیرقابل توجیه آسیب دیدند، خواستار مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی هستند.

آیتالله سعیدی با بیان اینکه خداوند وعده نصرت و یاری به مؤمنان داده است، گفت: مسئولان نظام با نصرت الهی و حمایت همهجانبه این مردم تا انتقام خون شهدا را نگرفتهاند؛ از پای ننشینند.

وی افزود: ما در این قلبهایمان غیض و خشم از آمریکا داریم؛ صبوری میکنیم؛ ولی کمکاری در برابر شهدا را تحمل نخواهیم کرد.

نماینده ولیفقیه در استان قم با تأکید بر اینکه وعده الهی نزدیک است، بیان داشت: مسئولان و دستاندرکاران نظام باید در راستای تحقق مطالبات رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی تا رسیدن به هدف نهایی تمام تلاش خود را به کار گیرند.


خروج