*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین الملل, بین الملل, بین‌الملل شماره خبر: ٤١١٢٩٥ ١٣:٢٩ - 1398/10/26   نشست احزاب لبنان ارسال به دوست نسخه چاپي


نشست احزاب لبنان

واکنش ایران موجب ریشه‌کن شدن استعمار مسموم آمریکایی از منطقه خواهد شد


نشست احزاب و نیروهای ملی لبنان در بیانیه‌ای در خصوص واکنش ایران به جنایت تروریستی آمریکا خاطرنشان کرد: سیلی ایران به اشغالگر آمریکایی با هدف قرار دادن پایگاه نظامی ترامپ در عراق، اولین مرحله از مراحل انتقام جویی از خون شهدای امت سردار قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس است و موجب ریشه کن شدن استعمار مسموم آمریکایی از منطقه خاورمیانه خواهد شد...

این نشست اشاره کرد: پاسخ کوبنده ایران، دولت خودکامه آمریکا را به لرزه درآورد و آن را وارد گرداب هذیانگویی کرده است بهگونهای که اقدام به موضعگیریهای متناقض نموده که برخی از آنها نشانگر حماقت ترامپ و جنون اوست.

نشست احزاب لبنان تصریح کرد: سید حسن نصرالله نشانههای خروج حتمی آمریکا را بیان کرد و از جنگی خبر داد که آزادی کامل منطقه از لوث وجود آمریکاییها را نوید میدهد.

در بیانیه این نشست آمده است: این جنگ زمینه را برای ریشهکن شدن رژیم غاصب صهیونیستی از فلسطین فراهم کرده و موجب وحدت نیروهای مقاومت حول پروژه استقلال و آزادیطلبانه میشود. نشست احزاب لبنانی در پایان تأکید کرد: اوضاع اخیر ایران و تلاش ارتش سوریه برای نابودی باقیماندههای تروریسم، بشارت دهنده پیروزی بزرگ و بازگشت حقوق ملی، ثروتها و مقدسات است.


خروج