*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار افق, اخبار افق شماره خبر: ٤٠٨٦٤٩ ١٩:٠٨ - 1398/05/21     راه‌اندازی نخستین سامانه USSD دفتر تبلیغات اسلامیمسئول فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی دفتر تبلیغات خبر داد ارسال به دوست نسخه چاپي


  راه‌اندازی نخستین سامانه USSD دفتر تبلیغات اسلامیمسئول فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی دفتر تبلیغات خبر داد

راه‌اندازی نخستین سامانه USSD دفتر تبلیغات اسلامی


سعادت‌مند از راه‌اندازی اولین سامانه USSD در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خبر داد...


به گزارش خبرگزاری رسا، علیرضا سعادتمند رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در گفتوگویی با تأکید بر سادهسازی روند فعالیت مبلغان، ادامه داد: سایت سمتا با اهداف مشخصی در جهت تسهیل برخی امور مبلغان راهاندازی شد و بعداز آن نرمافزار موبایل برای تسهیل دسترسی به سایت در جاهایی که دسترسی به اینترنت وجود داشت، آغاز به کار کرد و نهایتا بستر USSD برای مبلغانی که به هر دلیلی به اینترنت یا گوشی هوشمند دسترسی ندارند فراهم شد که در آن برخی سرویسهای پایه ارائه میشود.

رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد: سرویس USSD برای اولین بار است که در دفتر تبلیغات اسلامی راهاندازی شده است که جزء نوآوریهای همکاران در معاونت فرهنگی و تبلیغی محسوب میشود که با بهرهگیری از تکنولوژیهای جدید، خدمتی را به مبلغان اعزامی دفتر تبلیغات ارائه میکند.

کد سرویس USSD معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی #۱۴۱۴۰۰*۶۶۵۵* است. برنامه ما این است که بسیاری از خدمات پایه و مورد نیاز مبلغان در این سامانه ارائه شود. در حال حاضر سرویسهای پرکاربرد مانند: «امکان انصراف از اعزام»، «ثبتنام در همایشها و نشستها»، «فراموشی رمز عبور» و... در این سامانه ارائه میشود.

سعادتمند به برخی از ویژگیهای این سرویس اشاره کرد و گفت: از جمله مزایای این سرویس میتوان به مواردی از قبیل: «عدم نیاز به اینترنت»، «پشتیبانی توسط اپراتورهای ارائه سیم کارت»، «عدم نیاز به نصب نرمافزار جانبی»، «امکان فعالیت حتی بر روی قدیمی ترین گوشیهای بازار» و «رایگان بودن» اشاره کرد.


خروج