*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


بین الملل, بین الملل, بین‌الملل شماره خبر: ٤٠٧٩٥٣ ١١:٥٠ - 1398/04/19    ارسال به دوست نسخه چاپي


تأکید آیت‌الله‌العظمی حکیم بر اهمیت ارتباط میان ملت‌ها در تحکیم مفاهیم انسانی


حضرت آیت‌الله حکیم در دیدار سفیر رومانی، بر اهمیت ارتباط مردمی میان ملت‌ها به‌دور از منافع سیاسی یا شخصی برای تحکیم مفاهیم والای انسانی و صحیح در جوامع تأکید کردند...

 


به گزارش خبرگزاری حوزه، «ایاکوب براد» سفیر رومانی در عراق و هیئت همراه، 28ژوئن برابر با 7تیر با حضرت آیتالله سیدمحمد سعید حکیم از مراجع نجفاشرف دیدار و گفتوگو کردند.

حضرت آیتالله حکیم در این دیدار، بر اهمیت ارتباط مردمی میان ملتها بهدور از منافع سیاسی یا شخصی برای تحکیم مفاهیم والای انسانی و صحیح در جوامع و همکاری میان آنها تأکید کردند. معظمله همچنین به نقش مرجعیت دینی و استقلال کامل و ارتباط آن با اقشار مختلف اشاره کردند.

سفیر رومانی نیز از دیدار با آیتالله حکیم و زیارت شهر نجفاشرف ابراز خشنودی کرد و از نقش پدرانه مرجعیت دینی در جامعه عراقی قدردانی نمود.


خروج