*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


معرفی کتاب, افق خانواده شماره خبر: ٣٦٨٢٤٤ ١١:٤٨ - 1394/08/20   پـر پـرواز (معارف نماز برای دانش‌آموزان)معرفی کتاب  ارسال به دوست نسخه چاپي


پـر پـرواز (معارف نماز برای دانش‌آموزان)معرفی کتاب

پـر پـرواز (معارف نماز برای دانش‌آموزان)


در این کتاب موضوعات مربوط به نماز، مانند: اهمیت نماز، اول وقت بودن، حضور قلب، آثار نماز جماعت و دیگر مسائل مهم نماز، در قالب داستان‌هایی زیبا به همراه روایات ائمه‌ معصومین؟عهم؟ و خاطراتی جذاب از شهدا و طرح پرسش و... گردآوری شده است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

 

 

مولفان: اصغر آیتی، حسن محمودی

ناشر: انتشارات بنیاد فرهنگی مهدی موعود

تلفن پخش: 09193520492

در این کتاب موضوعات مربوط به نماز، مانند: اهمیت نماز، اول وقت بودن، حضور قلب، آثار نماز جماعت و دیگر مسائل مهم نماز، در قالب داستانهایی زیبا به همراه روایات ائمه معصومین؟عهم؟ و خاطراتی جذاب از شهدا و طرح پرسش و... گردآوری شده است.

صفحهای از این کتاب را باهم میخوانیم:

یادی از شهدا

عباس از همان کودکی به نماز اول وقت اهمیت میداد و فضیلت نماز اولوقت را با هیچچیز دیگری عوض نمیکرد. او از کشتیگیران شهرمان بود. روزی برای انجام مسابقات به اتفاق هم به سالن رفتیم. مسابقات فینال بود، در میان جمعیت به تماشا نشسته بودم که چند نفر از رقیبان باهم مبارزه میکردند.

نوبت به عباس رسید. چندبار نام او را برای مبارزه خواندند، اما او در سالن نبود و حاضر نشد، تا اینکه دست رقیب او را به عنوان برنده مسابقه بالا بردند. نگران شدم به خودم گفتم یعنی عباس کجا رفته؟

در جستوجوی او بودم، نگاهم به او افتاد که از در سالن وارد میشد، جلو رفتم و گفتم: کجا بودی؟ اسمت را خواندند، نبودی؟

گفت: وقت نماز بود، نماز از هر کاری برایم مهمتر است؛ رفته بودم نماز جماعت.1

..................................................

1. ستارگان خاکی، ص219

 


خروج