*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


اخبار , معرفی کتاب, افق خانواده شماره خبر: ٣٦١٠١٤ ١٢:٣٤ - 1394/02/16   معرفی کتاب شماره 138 ارسال به دوست نسخه چاپي


معرفی کتاب شماره 138

محمد مثل گل بود


مجموعه‌ی محمد مثل گل بود، اثری برای آموزش سبک زندگی پیامبراکرم به کودکان است. این مجموعه، هر چهار حوزه‌ی ارتباط با خدا، ارتباط با خود، ارتباط با خلق (مردم) و ارتباط با خلقت را شامل می‌شود و چهل محور اصلی در سبک زندگی را با کودکان در میان می‌گذارد.

مجموعهی محمد مثل گل بود، اثری برای آموزش سبک زندگی پیامبراکرم به کودکان است. این مجموعه، هر چهار حوزهی ارتباط با خدا، ارتباط با خود، ارتباط با خلق (مردم) و ارتباط با خلقت را شامل میشود و چهل محور اصلی در سبک زندگی را با کودکان در میان میگذارد.

ساختار این کتاب به گونهای طراحی شده که کودکان، حضور پیامبر را در زندگی خود حس کنند و به راحتی بتوانند از آن حضرت الگو بگیرند.

گفتنی است که کتاب «محمد مثل گل بود»، علاوه بر آموزش سبک زندگی پیامبراکرم به رشد تفکر کودکان و پرورش هوش اخلاقی آنان نیز کمک میکند.

این مجموعهی ارزنده، حاصل تلاش حجةالاسلام والمسلمین غلامرضا حیدری ابهری است که در زمینهی آموزش مفاهیم دینی به کودکان و نوجوانان، آثار فراوانی از این پژوهشگر و مولف حوزوی انتشار یافته است. این کتاب توسط انتشارات بوستان فدک منتشر شده است.

علاقهمندان جهت تهیه این کتاب میتوانند با شماره تلفن:  09133135328 تماس بگیرند.

 


خروج