*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > رسالت جهانی 


خبر, رسالت جهانی شماره خبر: ٣٥٩٠١٦ ٢٣:٥٣ - 1393/12/10   حجةالاسلام و المسلمین شهرستانیحجةالاسلام و المسلمین شهرستانی، نماینده آیةالله‌العظمی سیستانی ارسال به دوست نسخه چاپي


حجةالاسلام و المسلمین شهرستانیحجةالاسلام و المسلمین شهرستانی، نماینده آیةالله‌العظمی سیستانی

نیازمند ابزار رسانه‌ای با زبان‌های مختلف هستیم


ما باید این واقعیت را که اسلام و شیعه کاملاً مخالف خشونت و تروریسم است برای جهانیان تبیین کنیم و صدای خود را به اقصی نقاط جهان برسانیم.

ما باید این واقعیت را که اسلام و شیعه کاملاً مخالف خشونت و تروریسم است برای جهانیان تبیین کنیم و صدای خود را به اقصی نقاط جهان برسانیم.

ما باید با بهرهگیری از رسانههای قدرتمند در نشر معارف حقه شیعی در جهان بکوشیم. در حال حاضر دشمنان و وهابیت با استفاده از قدرت رسانهای خود علیه شیعه دست به فعالیتهای تخریبی میزنند و ما باید با سازماندهی و مدیریت خوب خود در این عرصه، به مقابله با آنها بپردازیم.

در این زمینه توجه ویژه به فراگیری زبان و نشر معارف اهلبیت از طریق زبانهای خارجی در دنیا و نیز اهمیت دادن رسانهها به این مسئله بسیار ضروری میباشد.

باید پیام اهلبیت را از طریق رسانههای جمعی در دنیا نشر داده و ترویج دهیم، این واقعیت را که اسلام و شیعه کاملاً مخالف خشونت و تروریسم است برای جهانیان تبیین کنیم و صدای خود را به اقصی نقاط جهان برسانیم.

ما پیرو اهلبیت هستیم که فرمودند: «اگر مردم محاسن کلام ما را بشنوند، بیشک به آنها گرایش پیدا میکنند».


خروج
پنج شنبه ٠٣ مهر ١٣٩٩
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام